


Дизельный ITM ANTARES 25 (25.4кВт)
Продається дизельний обігрівач не прямого нагріву, Італійського виробництва фірми IТМ. Рік виробництва 2004
Нагрівач практично новий, дуже легеньке б\у, був забутий та покинутий на складі. В кінці 2025 року був знайдений та повністю перебраний та зроблене ТО, понімяни шланги забору та обратки палива. На всяк випадок поміняли форсунку.
Ціна на 2004-2005 рік була в межах 1200 – 1300 евро.
Покупцю на вибір або 20літрів солярки або знижка на цю суму.
Також з обігрівачем віддам роз’ем для підключення виносного термостата.
ITM ANTARES 25 (Італія)
Джерело живлення – дизельна
ип вихлопу дизельних - непрямий (відведення вихлопу)
Макс. теплова потужність - 25.4 кВт
Макс. площа обігріву - 250 м²
Напруга живлення - 1ф (230 В)
Споживана потужність - 250 Вт
Нагрівальний елемент - теплообмінник
Продуктивність - 1250 м³/год
Об'єм паливного бака - 35 л
Макс. витрата палива - 2.14 кг/ч
Безпека - захист від перегрівання, контроль полум'я, затримка вимкнення двигуна
Колеса - +
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1050 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Диаметр дымохода | 130 мм |
| Длина | 1210 мм |
| Основные | |
| Мощность номинальная | 46 кВт |
| Страна производитель | Германия |
| Тип теплогенератора по виду топлива | Жидкотопливный |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Производитель | KROLL |
| Вес | 138 кг |
| Расход топлива | 5.03 л/ч |
| Электрические параметры | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Потребляемая мощность | 690 Вт |
| Виды топлива | |
| Виды жидкого топлива | Дизельное |
| Дополнительные характеристики | |
| Объем топливного бака | 46 куб. м |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| ΔТ ° C | 59 |
| Расход воздуха, м куб./час | 2600 |
| Степень зашиты IP | 44 |
| Штуцер на выдуф | 400 |
| Полезная тепловая мощность, кВт | 51 |
| Давление воздуха Ра | 170 |
- Цена: 35 000 ₴
- Способ упаковки: Паллета, упаковочная пленка

